Opticauto logo

Nový VW Passat po facelifte prináša veľkú hromadu noviniek. Zmena designu iba kozmetická.


Zverejnené: 10.2.2019      Zaradenie: Novinka
Nový VW Passat po facelifte prináša veľkú hromadu noviniek. Zmena designu iba kozmetická.

VW ukázal nový passat v plnej paráde ! Noviniek a hlave dizajnových zmien možno nie je toľko koľko sa čakalo. Zato po technickej stránke toho pribudlo dostatočne veľa. 

Vpredu totiž svietia už špičkové iQ.Light LED-kové svetlá, v interiéri sa objavila druhá generácia digitálnych budíkov o veľkosti 11,7", zatiaľ čo vylepšený 9,2" centrálny displej vypĺňa nový systém Modular Infotainment Matrix

Čo sa týka interiéru toho sa veľa nezmenilo ale dovolím si tvrdiť že sa to zmenilo k horšiemu. Asi nie som jediný kto si všimol že nové budíky a stredový display je proste ako vystrihnutý z aktuálneho superbu čo je dosť škoda že sa VW nepochlapil viacej. 

Nový volant. Podla môjho subjektívneho pohľadu ďalší chybný krok. Tento volant na mňa pôsobí skôr športovo ako luxusne predošlí volant na mňa pôsobil lepším dojmom. 

Luxusne pôsobiace hodinky v strede nahradilo nevkusné tlačilo. Dobre sa pozrite čo vám na novom passate chýba a ano bohužiaľ sú to klasické analogové hodinky, ktoré dotvárali skvelú tvár passatu. 

Výraznou mierou boli prekopané asistenčné a autonómne technológie, značka však upriamuje pozornosť i do nového motora 2.0 TDI Evo s výkonom 110 kW / 150 koní. Okrem neho v ponuke nechýbajú silnejšie výkonnostne verzie či agregáty 1.6 TDI, 1.5 TSI a 2.0 TSI

Zdroj obrázkou VW.com