Opticauto logo

Lada Vesta poznáme cenník. Ruská bohatá výbava.


Zverejnené: 30.11.-0001      Zaradenie:
Lada Vesta poznáme cenník. Ruská bohatá výbava.

Lada vesta dorazí do Európy a mi poznáme ceny. Cenník je síce veľmi strohý kedže v ňom nájdete len 3 príplatkové veci. Vesta je momentálne k dostaniu iba vo verzií 1,6 16V o výkone 78kW (106 koní). Kombinovaná spotreba je okolo 6,0 litru benzínu na 100 km a k dispozíci bude ako aj 5 stupňová manuálna tak aj automatická prevodovka.

Najzákladnejší stupeň výbavy s názvom Ice ponuka ABS, ESP, monitoring tlaku v pneu, dva čelné airbagy, elektricky ovládané predné okienka, centrálne zamykanie, klimatizácia a autorádio. A si to najdôležitejšie čo vás zaujíma je cena za toto všetko čo sme napísali vyššie zaplatíte 9 990 €. Ak by ste nechcel manuálnu prevodovku nie je problém si za 990€ priplatiť za automat.

Ale pozor Vesta má aj vyšší stupen výbavy a to konkrétne LUXE. Základná cena je 11 990€ ale na viac oproti výbave ICE dostanete elektrické ovládanie všetkých okien a vonkajších spätných zrkátiek, parkovací senzor alebo aj dažďový senzor. Tak teda zhodnocujeme vestu zatiaľ takto z diaľky určite si Vestu pôjdeme vyskúšať a spravíme riadnu recenziu. Zatiaľ aspoň takto. Ale vesta by mohla zabodovať.